logo
0

Knihy Nebuď potravou pre špongiu Candida (Andrzej Janus)

  • Nebuď potravou
AKCIA SKLADOM
Nájdete v kategóriách
Zdravie / Knihy o zdraví / Choroba / Kvasinky
Knihy
Akcie a zľavy k tomuto produktu?
Chcem dosávať informácie o akciách a zľavách:
Email:
POPIS
Kvasinky Candida sú zdanlivo neškodné mikroorganizmy prítomné v bakteriálnej flóre čriev každého človeka. Keď však nájdu vhodné podmienky pre svoj rozvoj, vytvárajú podhubie, ktoré je príčinou vzniku hubovej infekcie. Jej rozšírenie podporuje liečba antibiotikami, zlá výživa aj používanie hormonálnych a antikoncepčných prípravkov. Túto chorobu sprevádza mnoho zdanlivo spolu nesúvisiacich príznakov, z ktorých každý je lekárskou vedou považovaný za samostatnú chorobu. Hubová infekcia zvyšuje riziko ochorenia prieduškovou astmou, zápalom čriev, nádorovým ochorením, glaukómom, lupienkou, cukrovkou a mnohými inými chorobami.
Kniha, ktorú Ti ponúkame, pomôže očistiť Tvoj organizmus a zbaviť ho hubové infekcie. Je cenným sprievodcom, ktorý popisuje klinický obraz choroby, faktory, ktoré podporujú jej rozvoj a predovšetkým - liečebnú metódu. Nebuď potravou pre špongiu Candida je tiež návodom, ako zmeniť spôsob výživy a stravovacie návyky, ktorý je určený nielen ľuďom chorým, ale všetkým, ktorí dbajú o svoje zdravie.
Úryvok z úvodu:
Niekto by mohol správne poznamenať, že keby vyliečenie hubového ochorenia nebolo možné, nenapísal by som túto knihu. Prečo písať o liečbe, ktorá je neúčinná? Podľa môjho názoru hubové ochorenie vyvolané Candidou je ťažko liečiteľné, ale vo väčšine prípadov je možné ich vyliečiť. Liečebný proces zakončený vyliečením vyžaduje od chorého človeka prísne dodržiavanie odporúčaní, o ktorých budem hovoriť v tejto knihe.
Z lekárskeho hľadiska systémová hubová infekcia (napadajúce vnútorné orgány) je ťažké a chronické ochorenie s častým zhoršením kvality a recidívami. Často počúvam, že pacienti nadobúdajú po mnohých terapiách presvedčenie, že táto choroba je nevyliečiteľná. Majú tak trochu pravdu, z dôvodov, ktoré uvediem ďalej.
(...)
Lekárska veda je neúspešná pri liečení hubových infekcií hlavne preto, že nevníma špongiu Candida ako choroboplodný faktor, ktorý je príčinou niekoľkých desiatok zdanlivo spolu nesúvisiacich chorôb. Pretože nie je možné oficiálne určiť ich príčinu, liečbou sa len zmierňujú ich prejavy. Pre každú z týchto chorôb sa určí nová samostatná vedecká teória zdôvodňujúce príčinu jej vzniku. Za týmto účelom sa neustále zavádzajú nové špeciálne diagnostické metódy. Napriek všetkému úsiliu sa nedarí stanoviť zdroj chorôb, preto sú nazývané idiopatickými - vzniknutými z neznámej príčiny.
Počet strán: 191
Rozmery: 150 x 210 mm
Väzba: brožovaná

DALŠÍ SDĚLENÍ
V našej ponuke nájdete produkty priaznivo pôsobiaci pri kandidóze .
Ďalšie informácie o Candida nájdete v článkoch:
- Príznaky sprevádzajúce liečbu hubovej infekcie ,
- Candida albicans čiže kvasinky ,
- Kvasinka a príčiny .
Nebuď potravou