ČO JE
TESTER?

Testery sú úplne zhodné výrobky ako klasické balenie parfumov, rozdiel je iba v krabičke a môže chýbať vrcháčik (ozdobná krytka rozprašovača  ). Krabička môže byť buď obyčajná kartónová, alebo je výrobok úplne bez krabičky. Viečko (ozdobná krytka nasadená na rozprašovači) môže u volaktorých kusov chýbať.

Inak je výrobok úplne totožný a samozrejme úplne nový.

Testery sú pre osobné použitie cenovo výhodnejšie, ako darčeky ale vhodné nie sú. Ak by ako darček vhodný bol, čo znamená, že má viečko a je maximálne v bielej krabičke, upozorňujeme Vás na to v popise výrobku.

Pri nákupe testerov odporúčame nechať si viečko z predchádzajúceho parfumu, ak ho na tester nasadíte, dostanete v podstate bežné balenie.

Najčastejšie otázky

Je tester používaný? 

Samozrejme, že nie.  Tester je nepoužitý rovnako ako klasické balenie parfumu.

Máme možnosť od dodávateľov nakupovať testery za nižšie ceny a Vám ich za túto nižšiu cenu ponúknuť.  Samozrejme testery niesú nikde vystavené, ani ich nikto neskúša – z ich obsahu teda nechýba.

Parfum (tester) mi predsa v kabelke bez vrchnačika vytečie…

Toto sa naozaj stať nemôže, vrchnáčik je skôr pre estetiku, na funkčnosť parfumu nemá vplyv.
I keď budete tester nosiť v kabelke, kde sa bude rôzne povaľovať, treba aj rozprašovačom dole, nemôže sa stať, že by vytiekol.

Prečo sú testery také lacné?

U testerov zbytočne neplatíte za komerčnú krabičku. Krabička s vrchnáčikom dokážu ušetriť niekedy aj desiatky eur, kúpa testerov sa naozaj oplatí.

Vonia tester viac ako klasické balenie parfumu?

Túto fámu začali rozširovať obchody, ktoré chceli viac propagovať a predávať testery. Nie je to pravda. Podiel vonných esencií je rovnaký jak v klasickom balení, tak v testeru. Predstavte si plnenie parfumov do fľaštičiek pri výrobe. Parfém sa neplní v dvoch verziách, raz testery a raz klasické balenie, ale len v jednej a buď sa na konci parfum zabalí do krabičky a stáva sa tak bežným balením alebo nie a je z neho tester.

 

 

tester

 

      Tester

 

 

 

klasika

 

 

        Klasické balenie