VšiVen balzam
Zatiaľ nikto nehodnotil

Dr. MullerVšiVen balzam 150 ml a šampón 150 ml

Skladom
9 €

Zdravie / Prírodná kozmetika / Choroba / Vši
Dr. Muller

AKO POUŽÍVAŤ
Najprv naneste husto ku korienkom a po celej dĺžke vlasov balzam. Vlasy jemne premasírujte končekmi prstov, aby bol prípravok nanesený aj na vlasovú pokožku. Nechajte pôsobiť minimálne 2 hodiny, najlepšie cez noc (zabaľte do igelitu a uteráka). Vlasy následne umyte šampónom VšiVen, usušte a upravte podľa zvyku.
Pre úspešnosť aplikácie celý postup opakujte každé 2-3 dni po dobu minimálne 2 týždňov.

BALENIE
balzam 150 ml a šampón 150 ml

UPOZORNENIE
Určené len na vonkajšie použitie. Nežiaduce účinky po použití prípravkov VšiVen nie sú popísané. Treba sa však vyvarovať kontaktu s očami. Ak sa napriek tomu prípravok dostátiu do očí, vypláchnite ich dôkladne niekoľkokrát dostatočným množstvom vody. Nepoužívajte pri alergii na niektorú zložku prípravku.

ĎALŠIE OZNÁMENIE
V našej ponuke nájdete aj ďalšie prípravky na vši .

POPIS
Sada prípravkov VšiVen obsahuje ošetrujúci balzam, ktorý sa husto nanesie do vlasov a nechá pôsobiť minimálne dve hodiny. Potom na umytie vlasov použijete šampón, ktorý predlžuje účinok balzamu a zároveň obmedzuje nadmerné vysúšanie vlasov a podporuje ich regeneráciu.

PRÍDAVNÉ LÁTKY
Balzam: aqua, alcohol, PEG-40, Hydrogenated Castor oil, Melaleuca ericifolia leaf oil, Leptospermum petersonii leaf oil, Citrus grandis fruit extract, Ananás sativus fruit extract, glycerín
Šampón: aqua, Sodium laureth sulfate, Cocamidopropyl betaine, Disodium laureth sulfosuccinate, Peg-9 cocoglycerides, Sodium cocoamphoacetate, Glyceryl laurate, Polyquaternium-7, Melaleuca ericifolia leaf oil, Leptospermum petersonii leaf oil, DMDM hydantoín, Backhousia citriodora oil, Lactic acid, citral[vsi][prirodni-kosmetika][vlasova-kosmetika][zdravi][nemoc]

Akcie a zľavy k tomuto produktu?

Chcem dosávať informácie o akciách a zľavách: