Tea Tree
Zatiaľ nikto nehodnotil

Dr. MullerTea Tree Oil vaginálny gél 7x7, 5 g

Skladom
10.8 €

Zdravie / Sexualita, afrodiziaká / Prírodná kozmetika / Choroba / Plesne / Kvasinky
Dr. Muller

DÁVKOVANIE
Používajte 1-2x denne do vymiznutia ťažkostí. Odstráňte uzáver vaginálneho aplikátora. V polohe ležmo vložte aplikátor čo najhlbšie do pošvy a stlačením vytlačte obsah tuby. Aplikátor vytiahnite za stáleho stlačenia tuby, aby sa nenasal späť jej obsah. Po aplikácii zostaňte ešte niekoľko minút ležať na chrbte, aby gél rovnomerne pokryl sliznicu pošvy.

BALENIE
7 túb s vaginálnym aplikátorom po 7,5 g

UPOZORNENIE
Určené len na vonkajšie použitie. Pri výskyte nežiaducich účinkov alebo iných nezvyčajných reakcií sa poraďte o ďalšom užívaní lieku s lekárom alebo lekárnikom. Nenahrádza antikoncepciu. Nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu. Nepoužívajte, ak je obal porušený. Ukladajte mimo dosahu detí.

ĎALŠIE OZNÁMENIE
V našej ponuke nájdete taktiež ďalšie prípravky s Tea tree olejom a ďalšie produkty intímnej hygieny .

POPIS
K tým najčastejšie dochádza v súvislosti s antibiotickou liečbou, zmenou kvality vody, používaním mydla a sprchovacích gélov alebo pri zmene sexuálneho partnera.

Prípravok Tea Tree Oil vaginálny gél obsahuje 4-Terpineol, destilovanú účinnú zložku oleja čajovníka austrálskeho alebo ak Tea Tree Oil. Destiláciou sú odstránené dráždivé a potenciálne alergénne zložky.
Tea Tree Oil gél možno tiež použiť ako lubrikačný a odporúča sa ho používať pred a po návšteve bazénov a kúpalísk.

PRÍDAVNÉ LÁTKY
Aqua, PEG-40 Hydrogenated Castor oil, Dehydroxanthan gúm, Lactic acid[plisne][kvasinky][sexualita-afrodisiaka][prirodni-kosmetika][lubrikacni-gely][telova-kosmetika][intimni-hygiena][zdravi][nemoc]

Akcie a zľavy k tomuto produktu?

Chcem dosávať informácie o akciách a zľavách: